Kas diktuoja Kalėdinės puošybos madas? Christmasworld 2016 tendencijos.

 Christmasworld – tai bene didžiausia Kalėdinių bei floristikos naujovių paroda vykstanti Vokietijos Frankfurto ant Maino mieste. Naujų metų pradžioje būtent čia visuomenei ir srities specialistams pristatomos ateinančio sezono pasaulinės šventinės puošybos tendencijos. 2016 metais šioje parodoje dalyvavo net 953 įmonių iš 45 šalių ir apsilankę virš 30 tūkst. žmonių iš 115 šalių. Milžiniškos lempučių figūros, kilometrai girliandų virtinių, gražiausių eglučių miškas, inovatyvus dizainas ir neapsakomo grožio gėlės. Tai pasaka, kurioje susitinka papuošimų kūrėjai, gamintojai, potencialūs užsakovai ir kiti dekoravimui neabejingi lankytojai. Parodos metų vyksta įvairus teminiai renginiai, pristatymai, koncertai, seminarai ir apdovanojimai.

sviesos-diodu-figuros

Pagrindinė 2016 metų Kalėdinės puošybos tendencija – šiuolaikinė gamta. Natūralios spalvos, gamtos įkvėptos dekoracijos, dirbtinės samanos, paukščiai ir miško žvėrys (ypatingai populiarūs elniai ir pelėdos) padeda sukurti užburiančią žiemos pasakos aplinką.

siuolaikines-gamtos-trendas-kalediniam-dizainepapuosimai-peledosNatūralių papuošimų gamyboje vyrauja matinės tekstūros, neapdorotas medis ir akmuo. Metalas taip pat išlieka aktualus.

gamta-ikveptos-dekoracijos

Kalėdų eglutės tampa dar labiau realistiškos…

realistiskos-kaledu-eglutes

Stikliniai žaisliukai – amžinoji eglučių puošybos klasika, šiemet sugrįžta naujų spalvų bei formų.

eglutes-zaisliukai-kalediniai-papuosimai-2eglutes-zaisliukai-kalediniai-papuosimai-3eglutes-zaisliukai-kalediniai-papuosimai-1eglutes-zaisliukai-kalediniai-papuosimai-5

Sekanti Christmasworld paroda vyks parodų centre Messe Frankfurt 2017 m. sausio 27-31 dienomis.

Nuotraukos iš http://christmasworld.messefrankfurt.com/

Parašykite komentarą